Eltrans autoryzowany dealer Hyundai

Firma Eltrans Sp. z o.o - Autoryzowany Dealer marki Hyundai oferuje Państwu sprzedaż nowych i używanych pojazdów, serwis mechaniczny, serwis blacharsko-lakierniczy oraz wynajem pojazdów w ramach Wypożyczalni Samochodów Eltrans.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku oferując usługi transportowe, serwis wszystkich marek oraz sprzedaż części i akcesoriów samochodowych.
Rok 2005 to dla nas początek współpracy z Hyundai Motor Poland i od tego czasu jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Hyundai.

Sprzedaż samochodów prowadzimy w nowoczesnym i przestronnym salonie spełniającym wysokie standardy Hyundai zgodnie z myślą New Thinking New Possibilities. Wyróżnia nas doświadczenie, kompetentność oraz fachowość obsługi. Od zawsze jesteśmy w pierwszej trójce najlepszych salonów sieci Hyundai w Polsce, a w roku 2013, 2014 oraz w 2015 nasze profesjonalne podejście i obsługa zostały docenione w niezależnych badaniach, które zwieńczyły naszą pracę i zaangażowanie tytułem Zwycięzcy w Wielkim Teście Salonów tygodnika Auto Świat.

Nasz zespół sprzedaży wyróżnia się spośród innych, nasi handlowcy zajęli II miejsce w ogólnopolskiej Olimpiadzie Konsultantów Handlowych Hyundai. Do Państwa dyspozycji udostępniamy kompletny w gamę modelową park samochodów testowych, a jazdę testową traktujemy jako obowiązkową. Prowadzimy równolegle autoryzowany serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Oferujemy także wynajem pojazdów w ramach Wypożyczalni Samochodów Eltrans.

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów oraz wysoce wykwalifikowany personel pozwala zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów wysoka jakość obsługi została doceniona przez naszych klientów i w 2009 roku zostaliśmy wybrani najlepszym serwisem Hyundai w Polsce w kategorii satysfakcja klienta. Dodatkowo zapewniamy Państwu usługi związane z finansowaniem (kredyt, leasing) oraz ubezpieczeniem samochodu. Pomagamy także uporać się z formalnościami związanymi z zarejestrowaniem nowego samochodu. Nasi stali klienci mogą liczyć na specjalne warunki zakupu.. Oferujemy Państwu również pewne i sprawdzone samochody używane różnych marek w ramach Hyundai i-Best.

Od 2010 roku należymy do elitarnego grona najlepszych dealerów Hyundai w Europie, Frontier Chellenger Dealer Club.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji !
Zespół Eltrans Sp z o.o.