Kontakt

Wybierz salon

Eltrans

ul. Oleska 94

45-222 Opole

Eltrans

ul. Oleska 94

45-222 Opole

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Salon:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 15:00

 

Zarejestrowana pod nr KRS 0000133588

w Sądzie Rejonowym w Opolu,

VIII Wydział Gospodarczy

Krajowego Rejestru Sądowego

 

NIP: 754-21-24-860

REGON: 531229622

Kapitał zakładowy : 57.600,-

 

Konto bankowe:

Bank PEKAO SA II o/Opole

09 1240 3103 1111 0000 3485 8680

 


 

Salon wew.71

Serwis wew.72

 

FAX wew.41

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Recepcja

 

Pon - Pt: 9:00 - 17:00, Sob: 9:00 - 14:00

 

Monika Sapała
Monika Sapała

recepcja salonu

tel. tel.77 455 80 44 wew 71
e-mail: m.sapala@eltrans.com.pl

Roksana Berdechowska
Roksana Berdechowska

recepcja serwisu

tel. tel.77 455 80 44 wew 72
e-mail: r.berdechowska@eltrans.com.pl

Ubezpieczenia

 

Pon - Pt: 9:00 - 17:00

 

Magdalena Kobus
Magdalena Kobus

doradca klienta

tel. +48 605 784 397
e-mail: m.kobus@eltrans.com.pl

Karolina Sewulok
Karolina Sewulok

doradca klienta

tel. +48 693 873 148
e-mail: k.sewulok@eltrans.com.pl

Salon samochodów nowych

 

Pon - Pt: 9:00 - 17:00, Sob: 9:00 - 14:00

 

Michał Mokwa
Michał Mokwa

doradca klienta flotowego

tel. +48 609 441 470
e-mail: m.mokwa@eltrans.com.pl

Agnieszka Orzechowska
Agnieszka Orzechowska

doradca klienta

tel. +48 782 333 948
e-mail: a.orzechowska@eltrans.com.pl

Damian Grzesik
Damian Grzesik

doradca klienta

tel. +48 609 419 891
e-mail: d.grzesik@eltrans.com.pl

Ariadna Lachowicz
Ariadna Lachowicz

doradca klienta

tel. +48 669 119 888
e-mail: a.lachowicz@eltrans.com.pl

Salon samochodów używanych

 

Pon - Pt: 9:00 - 17:00, Sob: 9:00 - 14:00

 

Wojciech Bihun
Wojciech Bihun

doradca klienta

tel. +48 691 576 020
e-mail: w.bihun@eltrans.com.pl

Bartłomiej Szutt
Bartłomiej Szutt

doradca klienta

tel. +48 721 692 618
e-mail: b.szutt@eltrans.com.pl

Serwis mechaniczny

 

Pon - Pt: 9:00 - 17:00, Sob: 9:00 - 15:00

 

Mateusz Halczak
Mateusz Halczak

doradca klienta

tel. 77 455 80 44 wew 72
e-mail: m.halczak@eltrans.com.pl

Bartłomiej Lach
Bartłomiej Lach

doradca klienta

tel. 77 455 80 44 wew 72
e-mail: b.lach@eltrans.com.pl

Krzysztof Patrys
Krzysztof Patrys

doradca klienta

tel. 77 455 80 44 wew 72
e-mail: k.patrys@eltrans.com.pl

Serwis blacharsko - lakierniczy

 

Pon - Pt: 9:00 - 17:00, Sob: 9:00-15:00

 

Marcin Orzechowski
Marcin Orzechowski

doradca klienta

tel. 77 455 80 44 wew. 51
e-mail: szkody@eltrans.com.pl

Robert Przywara
Robert Przywara

doradca klienta

tel. 77 455 80 44 wew. 51
e-mail: szkody@eltrans.com.pl

Części i akcesoria

 

Pon - Pt: 9:00 - 17:00

 

Anna Rudnicka
Anna Rudnicka

doradca klienta

tel. 77 455 80 44 wew. 57
e-mail: czesci@eltrans.com.pl